Virginia

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Virginia

Īpašums pārdošanā Virgīnijā

Tas robežojas ar Virdžīniju uz dienvidaustrumiem, Kentuki uz dienvidrietumiem, Ohio uz ziemeļrietumiem, Pennsylvania uz ziemeļiem un Merilendu uz ziemeļaustrumiem.

Vai jums ir nepieciešams dzīvot klusā vietā? Vai jūs meklējat īpašumu pārdošanai Virginia? Tad jūs nevarat iegūt informāciju par savu nekustamo īpašumu tirgu, bet arī par tās ģeogrāfiju, kultūru un paražām un tradīcijām.
Virdžīnija ir valsts dienvidaustrumos no Amerikas Savienotajām Valstīm, un tā stiepjas no Chesapeake līča līdz Apalačiem ar lielu Atlantijas okeāna piekrasti. Tā ir viena no pirmajām trīspadsmit amerikāņu kolonijām ar vēsturiskiem pieminekļiem, piemēram, Monticello, slavenā Charlottesville plantācijas dibinātāja Tomasa Jeffersona. Jamestown Settlement un Colonial Williamsburg ir dzīvie muzeji.

2017. gadā dzīvokļu cenas pieauga un samazinājās Ziemeļvidžīnijā, un prognozes vēlreiz apstiprina, ka Virginia nekustamā īpašuma tirgus turpinās šo tendenci 2018. gadā. Tas ir tirgus, kas šā gada laikā ir labvēlīgs Virginia štata tirgotājam, bet šobrīd ir zemas procentu likmes vienlaikus ir labs laiks pircējiem.

Vienmēr ir citi faktori, kas ietekmē nekustamā īpašuma tirgu konkrētā teritorijā. Māju pirkšana vienmēr ir bijusi labs ieguldījums ne tikai, lai palielinātu savus aktīvus, bet arī nodokļu atvieglojumi nodokļu laika ziņā.

Virdžīnijā ir vairāki faktori, kas ietekmē nekustamā īpašuma tirgu 2018. gadā, un jums ir svarīgi zināt, vai vēlaties pārvietoties šeit un ja jūs interesē īpašumu pārdošana Virdžīnijā.

Virdžīnijas nekustamo īpašumu tirgū jau palielināsies 2018. gadā, un, šķiet, tas pastāvīgi uzlabojas, salīdzinot ar 2017. gadu.

Dienvidu Virdžīnija piedāvā zemāku vidējo tirgus cenu mājām. Pēdējo mēnešu laikā ēkas paliek tirgū neparasti ilgstoši, līdz 55 dienām. Tomēr tas ir par 10% mazāk nekā iepriekšējā gadā. Šis procents varētu viegli mainīties, samazinot mājokļu izmaksas.

Virdžīnijas nekustamo īpašumu asociācijas trešā ceturkšņa pārskats parādīja, ka jaunajiem nekustamā īpašuma pircējiem, kas tiek pārdoti Virdžīnijā, var būt grūti noteikt mājokļu cenas. Tas nozīmē, ka tas ir labs tirgotājs pārdevējiem un cilvēkiem ar naudu, lai ieguldītu īpašumā pārdošanai Virdžīnijā, taču tiem, kas vēlas pieņemamu cenu, nav daudz. Tomēr pārdošanas apjoms palielinājās 2017. gada beigās, faktiski tirgus apjoms kopš gada sākuma bija par 8%.

Ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai Virginia jums vajadzētu zināt, kas ir labākais divas vietas, kur dzīvot Virginia.

Virdžīnija piedāvā pludmales, kalnus un daudz ko citu. Kad jūs nākt iegādāties īpašumu pārdošanai Virginia ir pāris vietas, kas jāapsver pirms.

Viena no šīm vietām ir Virginia Beach.

Virginia Beach apgabalā ir vidējā īpašuma vērtība, kas pagājušajā gadā ir palielinājusies par vairāk nekā 2%. Paredzams, ka līdz 2018.gadam palielināsies par 1,5%.

Vēl viena jauka vieta, kur izlemt dzīvot un meklēt īpašumus pārdošanai Virginia ir Fairfax County.

Pagājušā gada jūlijā Fairfax County vidējā pārdošanas cena pieauga par 6%. Pašreizējā vidējā pārdošanas cena ir par 3% mazāka nekā jūnijā.

  •  
    Pārcelšanās uz Virdžīniju. Expatriate un dzīvo Virdžīnijā

      Turpinot analizēt dažādās valstis, kas dodas uz brīnišķīgo amerikāņu tautu, mēs noteikti nevaram dzīvot vienā. Austrumu krastā patiesībā ir unikāla šāda veida realitāte. Viena no pirmajām trīspadsmit amerikāņu kolonijām, kas bagāta ar tādiem vēsturiskiem pieminekļiem kā Monticello, slaven ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 36451

PARDOŠANA Mobilā māja, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

2,836.34EUR
PARDOŠANA
Mobilā māja

1.86 m²
JŪS ZINĀT tagad, ka tā ir 100% iespējama KAS VAI PIRCĒJIES MODERNU KONTEINERU MĀJU AMERIKĀ UN AR TO KUBĀ SAŅEM TIKAI 7 DAYS? ! Spāņu lasītāji un s...
Cod. 11645

PARDOŠANA Villa, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

1,800,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

610 m²
Visa īpašums "
UNAVAILABLE
Cod. 11091

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Virginia, Richmond, Richmond, Horn Habor area

418,833.32EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

5 m²
Waterfront, House
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB